Účastníci 0 / 1
Rezervace
Minimální počet účastníků
Čeká se, až tu bude aspoň 1 účastníků.
Cena
Cena je 500 Kč (pro členy klubu 300 Kč) za jednu lekci.
OdDo
Doba trvání
V středa,
Vždy v pondělky, středy · Od · Do 29. duben 2024
Popis

Propozice

Preferujete individuální přístup? Ať už stojíte na bruslích poprvé, nebo se snažíte vypilovat techniku, pak jste tady správně. Individuální lekce jsou určeny primárně začátečníkům, ovšem i pokročilý borec má stále co zdokonalovat. Vyučujeme jedince od 5 let věku. Horní hranice není stanovena. Sraz je alespoň 10 minut před začátkem výuky. O případných změnách Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu nebo SMS zprávy. 

Členové klubu mají na většinu událostí zvýhodněné ceny. Stát se členem klubu.

Cena

Ceník 1 lekce
1 osoba 500 Kč/os.
2 osoby 450 Kč/os.
3 a více osob 400 Kč/os.

 

 

 

 

 

V případě zájmu o výuku 2 a více osob současně, uveďte další osoby do kolonky Zdravotní omezení/Půjčovné v Rezervačním formuláři.

Program

Klademe si za cíl položit vám základy bezpečné jízdy a vybavení k ní potřebné. Se začátečníky to zkoušíme na trávě, kde se naučíme postoje, pády, postavení a koordinaci. Není výjimkou, že klidně celou lekci strávíme na trávníku. Vše záleží na pohybovém nadání každého jedince. S pokročilejšími se vždy domluvíme, na čem chtějí pracovat a co by si přáli zdokonalit. Náplň lekce je plně v režii instruktora, který postupuje dle metodické řady. Tak pojeď s námi, aby se Ti už nikdy nezatočila hlava.

Harmonogram

Sraz

Přezutí a organizace

Warm up (zahřátí)

Výuka

Dotazy a diskuse

Cena obsahuje

1x individuální lekce (50 minut)

1x instruktor

Půjčovné

Možnost výpůjčky bruslí, chráničů i přilby. Objednávat můžete při rezervaci. Půjčovné je v rámci individuálních lekcí zdarma.

 

Objednávky jsou závazné. Registrací souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami a Zásadami zpracování osobních údajů.

Místo konání
V lokalitě Inline park SAREZA