Historie aneb žijte s námi

Vzniká Buď INline - škola inline bruslení, dva studenti Ostravské univerzity oboru Tělesná výchova a Rekreologie si s párem bruslí v rukou plní sen, aneb dělej, co tě baví a bav se tím, co děláš. Narodila se ikona školy – Bruslík.

Do škol jdou první tištěné přihlášky, na internetu se objevují prozatimní webové stránky, spolupracujeme s Decathlonem a Českou pojišťovnou.

Rozbíhají se historicky první kroužky na školách, konkrétně na ZŠ a MŠ Volgogradská, ZŠ Františka Formana a MŠ a ZŠ Srbská. Děti mají za sebou první pády a my první zkušenosti.

Poprvé se uskutečnil týdenní inline kurz v rámci vyučování, průkopníkem byla ZŠ Junácká ze Staré Bělé. Prý jsme nastavili vysokou laťku, škola rezervuje termín i pro příští rok.

Zřejmě poslední volno na delší dobu, trošku nám ujel vlak, ale hlavní je, že jsme ponaučeni do budoucna. Bruslík byl na cestě kolem světa.

Začátek školního roku a nikomu se nechce učit, i my raději věnujeme čas tomu, co nás baví, a navazujeme spolupráci se soukromou MŠ Monte, kde dodnes zajišťujeme kroužky inline bruslení a sportovní průpravy dětí.

Nuda nepřichází v úvahu, v plném proudu jsou kroužky na MŠ Monte a sem tam pár odučených hodin na lyžích a na prkně (čti dále a uhlídáš).

Oproti loňskému roku máme více dětí, více kroužků, více zkušeností, více zodpovědnosti, více odhodlání a více nápadů, máš se na co těšit…otevřeme provozovnu?

Ano, slavnostní otevření provozovny a pamatuješ na ZŠ Junáckou? Letos probíhá již druhý ročník týdenního kurzu na bruslích a premiéru zažívá i 20 dítek ze ZŠ Proskovice a termíny na další rok už se plní.

Spouštíme indivindy výuku pro děti i dospělé s Bruslíkem vždy vesele, v plánu je i Příměstský tábor, ten se nakonec nekoná, ale není radno zoufat, v dalším roce už bude, i kdyby trakaře padaly.

Měsíc ve znamení prázdninových dotovaných kurzů pro všechny, pro děti už pravidelně běží aktivita Bruslíkov, Začni s Bruslíkem se začíná postupně plnit, v číslech sečteno a podtrženo = 300 odučených a spokojených zákazníků.

Vůbec poprvé a v hojném počtu se rozjíždějí podzimní kroužky na 4 školách, v říjnu nám začínají kroužky pod střechou v MŠ Monte a letos poprvé i ZŠ Monte. Domluveno partnerství se značkou TEMPISH. Co dál, bude E-shop? Anebo klub?

Na zimu jsme připravili ve spolupráci s Paradise school Víkendovou školu lyžování a snowboardingu, aneb Bruslík jezdí s Paradise. Těšit se můžeš vedle Příměstského tábora na pobytový tábor o jarních i letních prázdninách.

Obrázek prázdn. kurzy.png
Obrázek Primestak A4.jpg
Obrázek Rytíři_e-plakat.jpg
Již nezobrazovat