1. Bruslařský klub Buď INline Ostrava

  • Poskytování pravidelné pohybové aktivity
  • Smysluplné trávení volného času
  • Budování zdravého životního stylu
  • Předcházení sociopatologickým jevům
  • Dodržování základních etických pravidel nejen ve sportu
Jak se stát členem? Srovnání členství.

Pro koho je klub určen?

Jak hlásá naše motto „Pro děti i dospělé, s Bruslíkem vždy vesele“ na své si přijdou jak děti, tak dospělí. Pravdou je, že zatím máme převahu aktivit pro dětičky. Na většinu klubových aktivit, a rovněž většinu aktivit bruslařské školy Buď INline Ostrava mají všichni členové klubu a rodinní příslušníci slevy. Do budoucna připravujeme jógu, kruhové a funkční tréninky, rádi bychom navázali spolupráci také s fyzioterapeuty a mnoho dalšího.

Mára a Wanťas v provozovně Buď INline

Kdo jsme a co děláme?

Koncept Bruslařské školy Buď INline Ostrava byl zpočátku pouze o kolečkových bruslích. Alegorie velkého IN ve slově INline však hned naznačovala budoucí rozvoj a rozšíření aktivit. BK svou pravidelnou činností zajišťuje aktivní a smysluplné trávení volného času nejen v oblasti in-line bruslení, věnujeme se rovněž sportovní průpravě dětí (gymnastika, atletika), lyžování, snowboardingu, florbalu. Doplňkově organizuje příměstské tábory, jarní a letní pobytové tábory atd. Tak Buďte IN(line) a jezděte s námi.

Přečtěte si více o nás

A co Ti tohle všechno může přinést?

Seznámíš se s novými lidmi, najdeš si nové přátele, podporuješ a upevňuješ své zdraví, měníš sebe a inspiruješ okolí. V neposlední řadě získáš množství slev a výhod.

Již nezobrazovat