Obrázek TAB_PRIMESTSKY_TABOR_BRUSLIK_A_LODENICE.png
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A LODĚNICE

Příměstský tábor pro děti 6 – 15 let s výukou inline bruslení, vodní turistiky, lezectví na umělé stěně, tábornických dovedností pod vedením zkušených a přátelských instruktorů. Děti se mimo jiné mohou těšit na koupání, či celodenní výlet a možnost přespání s opékáním buřtů, stezkou odvahy a tím to rozhodně nekončí. Ptáte se, jestli to není jen další pohádka? Ne, opravdu tohle vše a mnohem více lze zažít s Bruslíkem v Ostravě!


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


PT Bruslík a Loděnice I       10. 07. - 14. 07. 2023

PT Bruslík a Loděnice II      17. 07. - 21. 07. 2023

PT Bruslík a Loděnice III     24. 07. - 28. 07. 2023

PT Bruslík a Loděnice IV    31. 07. - 04. 08. 2023

PT Bruslík a Loděnice V     07. 08. - 11. 08. 2023

PT Bruslík a Loděnice VI    14. 08. - 18. 08. 2023

PT Bruslík a Loděnice VII   21. 08. - 25. 08. 2023

PT Bruslík a Loděnice VIII  28. 08. - 01. 09. 2023

 • Pro děti
 • Pro všechny úrovně
Cena od 3200
Obrázek TAB_PRIMESTSKY_TABOR_BRUSLIK_A_CYKLOTURISTIKA.png
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A CYKLOTURISTIKA

Příměstský tábor pro děti 9 – 15 let sportovně poznávacího charakteru se zaměřením na cyklistiku, turistiku a vodní turistiku pod vedením zkušených a přátelských instruktorů. Děti se mimo jiné mohou těšit na koupání, množství tematických her, soutěží a tím to rozhodně nekončí. Ptáte se, jestli to není jen další pohádka? Ne, opravdu tohle vše a mnohem více lze zažít s Bruslíkem v Ostravě a okolí!


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE:


Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 3200
Obrázek TAB_PRIMESTSKY_TABOR_BRUSLIK_A_INLAJNY.png
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A INLAJNY

Příměstský tábor pro děti 6 – 15 s intenzivní výukou inline bruslení pro mírně pokročilé až pokročilé bruslaře zaměřené na rozvoj bruslařských dovedností pod vedením zkušených a přátelských instruktorů. Děti se mimo jiné mohou těšit na nespočet her a soutěží, výlet na Olešnou či závěrečné amatérské závody a tím to rozhodně nekončí. Ptáte se, jestli to není jen další pohádka? Ne, opravdu tohle vše a mnohem více lze zažít s Bruslíkem v Ostravě a okolí!


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE:

Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 3200
Obrázek TAB_PRIMESTSKY_TABOR_BRUSLIK_A_TROJHALI.png
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A TROJHALÍ

Nemáte ještě plán na podzimní prázdniny pro vaše ratolesti? Nabízíme příměstský tábor pro děti 6 – 15 let, na kterém se bude intenzivně bruslit, sportovat a tvořit. Výuka inline bruslení a sportovní činnosti probíhají v Trojhalí Karolina. Na děti čeká spousta zábavy, nových dovedností na kolečkách, dále (ne)tradiční sportovní aktivity a tvůrčí činnost, ze které si odnesou vlastnoruční výrobek


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 1500
Obrázek TAB_POBYTOVY_TABOR_BRUSLIK_A_PRIRODA.png
POBYTOVÝ TÁBOR BRUSLÍK A PŘÍRODA

Bavil tě příměšťák s Bruslíkem a jeho partou? Každé odpoledne se ti s námi těžce loučilo? Tak pojeď s námi na 8 dní do přírody. Jedinečná příležitost zažít večery pod hvězdami u táborového ohně s kytarou a písničkou. Už jsme balancovali mezi nebem a zemí, učili se ctnostem rytířů, zachraňovali svět jako Avangeři plavili se po boku Pirátů z Karibiku, vzdorovali antickým bohům, tak co to bude letos?


PROPOZICE


TERMÍN A REGISTRACE


Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro všechny úrovně
Cena od 5700
Obrázek TAB_PRIMESTSKY_TABOR_BRUSLIK_A_REMESLO.png
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A ŘEMESLO

Příměstský tábor pro děti 6 – 15 let se zaměřením na praktické dovednosti a řemeslo. Děti se v průběhu táboru naučí pracovat se dřevem od teoretických základů, přes jeho opracování nástroji a výstupem jim bude jejich vlastní výrobek. Mimo řemeslnou výrobu se mohou těšit na netradiční sportovní hry, soutěže a hry. Ptáte se, jestli to není jen další pohádka? Ne, opravdu tohle vše a mnohem více lze zažít s Bruslíkem v Ostravě a okolí!

PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE

Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro všechny úrovně
Cena od 1500
Obrázek SKI_A_SNB_BRUSLIK_NA_HORACH.png
Obrázek SS_INDIVINDY_SKI_A_SNB.png
Již nezobrazovat