Obrázek d222bf30.png
JARNÍ POBYTOVÝ TÁBOR

Jaro klepe na dveře a sním také jarní prázdniny. Nechcete, aby je vaše ratolesti trávily ve městě? Dopřejte jim kopec zábavy na horáchBuď INline a Paradise school přináší další projekt ve formě Jarního pobytového tábora. Pět dní zábavy nejen na lyžích v krásném prostředí Moravskoslezských Beskyd. S námi budeš trávit čas aktivně a smyslupně.

  • Pro děti
  • Pro všechny úrovně
Cena od 3600
Obrázek ee660524.png
LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A LODĚNICE

Chceš o prázdninách zažít spoustu zábavy, potkat nové kamarády, poznat sílu přátelství, naučit se na kolečkových bruslích, zajezdit si na loďkách či lozit na horolezecké stěně? Projet na bruslích zologickou zahradu? Kráčet po stopách rytířů na hradě? Ano, opravdu tohle vše a mnohem více lze zažít letos přímo v Ostravě!!! Každý den, od pondělí do pátku. Stačí si jen vybrat vhodný termín.
1. turnus je od 10. 7. - 14. 7. 2017
2. turnus je od 24. 7. - 28. 7. 2017

  • Pro děti
  • Pro všechny úrovně
Cena od 2000
Obrázek 9c27e540.jpeg
Letní pobytový tábor

Bavil tě příměšťák s Bruslíkem a jeho partou? Každé odpoledne se ti s námi těžce loučilo? Tak pojeď s námi na týden do hor. Jedinečná příležitost zažít večery pod hvězdami u táborového ohně s kytarou a písničkou. Jako za starých Foglarových časů budeme poznávat přírodu a obdivovat její krásu, naučíme se, jak v ní přežít a orientovat se. Samozřejmě nesmí chybět tradiční zábava na kolečkách,takže žlutý trikot jako lídr, Bruslíka mám ve znaku, brusle hodíš přes rameno, helmu, chránič do vaku.

  • Pro děti
  • Pro všechny úrovně
Cena od 4200
Již nezobrazovat