Obrázek TAB_PRIMESTSKY_TABOR_BRUSLIK_A_LODENICE.png
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A LODĚNICE

Příměstský tábor pro děti 6 – 15 let s výukou inline bruslení, vodní turistiky, lezectví na umělé stěně, tábornických dovedností pod vedením zkušených a přátelských instruktorů. Děti se mimo jiné mohou těšit na koupání, či celodenní výlet a možnost přespání s opékáním buřtů, stezkou odvahy a tím to rozhodně nekončí. Ptáte se, jestli to není jen další pohádka? Ne, opravdu tohle vše a mnohem více lze zažít přímo v Ostravě!


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro všechny úrovně
Cena od 2500
Obrázek TAB_PRIMESTSKY_TABOR_BRUSLIK_A_CYKLOTURISTIKA.png
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A CYKLOTURISTIKA

Příměstský tábor pro děti 9 – 15 let sportovně poznávacího charakteru se zaměřením na cyklistiku, turistiku a vodní turistiku pod vedením zkušených a přátelských instruktorů. Děti se mimo jiné mohou těšit na koupání, množství tematických her, soutěží a tím to rozhodně nekončí. Ptáte se, jestli to není jen další pohádka? Ne, opravdu tohle vše a mnohem více lze zažít s Bruslíkem!


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE:


Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 2500
Obrázek TAB_PRIMESTSKY_TABOR_BRUSLIK_A_INLAJNY.png
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A INLAJNY

Příměstský tábor pro děti 6 – 15 s intenzivní výukou inline bruslení pro mírně pokročilé až pokročilé bruslaře zaměřené na rozvoj bruslařských dovedností pod vedením zkušených a přátelských instruktorů. Děti se mimo jiné mohou těšit na nespočet her a soutěží, výlet na Olešnou či závěrečné amatérské závody a tím to rozhodně nekončí. Ptáte se, jestli to není jen další pohádka? Ne, opravdu tohle vše a mnohem více lze zažít s Bruslíkem!


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE:


Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 2500
Obrázek TAB_PRIMESTSKY_TABOR_BRUSLIK_A_TROJHALI.png
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR BRUSLÍK A TROJHALÍ

Nemáte ještě plán na podzimní prázdniny pro vaše ratolesti? Nabízíme příměstský tábor pro děti 6 – 15 let, na kterém se bude intenzivně bruslit, bruslit, zdokonalovat se a zase bruslit. Výuka inline bruslení probíhá v Trojhalí Karolina. Na děti čeká spousta zábavy, nová kamarádství a hlavně spousta nových dovedností na bruslích plné koleček, slalomů, přeskoků, poskoků, her a srandy s našimi instruktory.


PROPOZICE


TERMÍN A REGISTRACE


Příměstský tábor Bruslík a Trojhalí   27. - 29. 10. 2021

 • Pro děti
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 1300
Obrázek TAB_POBYTOVY_TABOR_BRUSLIK_A_PRIRODA.png
POBYTOVÝ TÁBOR

Bavil tě příměšťák s Bruslíkem a jeho partou? Každé odpoledne se ti s námi těžce loučilo? Tak pojeď s námi na 8 dní do přírody. Jedinečná příležitost zažít večery pod hvězdami u táborového ohně s kytarou a písničkou. Už jsme balancovali mezi nebem a zemí, učili se ctnostem rytířů, zachraňovali svět jako Avangeři plavili se po boku Pirátů z Karibiku, tak co to bude letos?


PROPOZICE


TERMÍN A REGISTRACE


Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro všechny úrovně
Cena od 4900
Obrázek TAB_ZIMNI_VIKENDOVKA_PRO_RODINY.png
ZIMNÍ VÍKENDOVKA PRO RODINY

Pátek až neděle v Moravskoslezských Beskydech. To je zimní víkendovka pro celou rodinu. Ráno kávička a dobrá rautová snídaně. Během dne na Vás čeká klasika v podobě lyžování či snowboardingu nebo můžete vyzkoušet běžky, skialpy a sněžnice. Oběd je ve vlastní režii, odpoledne pokračujeme s programem. Po celodenním sportování na vás čeká pohoda v rodinném penzionu s domácí kuchyní. Večer si pak zasoutěžíme s rodinou či přáteli při večerních programech.


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Připravujeme...

 • Pro děti i dospělé
 • Pro všechny úrovně
Cena od 3500
Obrázek TAB_JARNI_LYZOVACKA_POBYT_PRO_RODINY.png
JARNÍ LYŽOVAČKA PRO RODINY

V rámci ostravských jarních prázdnin s námí můžete vyrazit na pětidenní lyžovačku na Malou Fatru. Ubytování a stravování je zajištěno v penzionu ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. U penzionu je parkoviště pro hosty, uvnitř se nachází velká společenská místnost, bar, sauna, vířivka a úschovna lyží. Samozřejmostí je wi-fi. Stravování je formou polopenze, snídaně v podobě švédských stolů a servírované večeře.


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


1. termín 26. 2. - 2. 3. 2022

2. termín 2. 3. - 6. 3. 2022

Rezervace připravujeme...

 • Pro děti i dospělé
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 5900