Instruktoři

Kája

Instruktorka lyžování a inline bruslení

Instruktor Kája

Mám ráda přírodu a ještě více sportování v ní (lyžování, bruslení, cyklistiku, turistiku, ...). Na táboře, jakožto vedoucí, jsem zjistila, že ze všeho nejraději pomáhám lidem (ještě více dětem), zdokonaluji jejich dovednosti. Prožívám nepopsatelné pocity, když vidím, že moje práce přináší druhým radost z překonání sebe sama. :)

Wanťas

Instruktor lyžování a inline bruslení

Instruktor Wanťas

Tě pic, jsem studentem Ostravské Univerzity, Pedagogické fakulty. Mojí vášní je sport a mám rád práci s lidmi. Se školou Buď INline si plním svůj sen a zároveň dělám, co mě baví. Brusle jsem poprvé obul ve svých 8 letech a od té doby je nevyzul. Tato „práce“ mě vždy nabije energií a dobrým pocitem, že jsem někomu mohl pomoci naučit se novým věcem. Zároveň se hodně točíme okolo dětí a vidět dětskou radost a vděčnost za to že jsme jej něco naučili je k nezaplacení.

Mára

Instruktor lyžování a inline bruslení

Instruktor Mára

Pohyb je můj život a dokonce se mi splnil dětský sen, hraji florbal za ostravské Vítkovice. Snad proto vše jsem také vystudoval katedru pohybů lidského pohybu Ostravské univerzity. Každý člověk sní o tom, žít svůj sen. Nesněte, ale prožijte ho. Začátky jsou vždy těžké a nástrahy nevyzpytatelné, ale když se jim člověk postaví a svou práci dělá s přesvědčením a láskou, stojí to za to. Rád pracuji s lidmi, rád jim naslouchám a ze všeho nejraději vidím jejich pokrok. Mým koníčkem, který se pomalu stává mou prací je škola inline bruslení Buď INline s Bruslíkem.

Pája

Instruktorka inline bruslení v anglickém a finském jazyce

Instruktorka Pája

Momentálně studuji na Ostravské Univerzitě - Učitelství prvního stupně. Již od střední školy mě zajímá a velmi naplňuje práce s lidmi. Během střední školy jsem na rok odcestovala do Helsinek, kde jsem nakonec žila dva roky. Naučila jsem se skvěle angličtinu a finštinu, získala mnoho zkušeností, které dnes využívám při svém povolání a jinde. Učení bruslí mě velmi baví, protože lidem rozdávám radost, motivaci a chuť učit se něco nového. Není nic lepšího než vidět odcházet dítě či dospělého člověka, s radostí ze svých pokroků! Měli byste to s námi zkusit taky! Těším se na vás!

Verča

Instruktorka lyžování, inline bruslení a snowboardingu

Instruktorka Verča

Už od malička je sport mou vášní v životě. Pohyb mi dává volnost a zdraví. Proto studuji Tělesnou fakultu kultury a sportu v Olomouci na Univerzitě Palackého. Miluji děti a tak jsem s výběrem povolání neměla problém, učitelství je mým životním snem. S radostí učím děti a pozoruji jejich posun. Ráda s nimi blbnu při florbale, kopané nebo na snowboardu. V poslední době mě s dětmi nejvíce baví bruslení.

Mára

Instruktor lyžování, inline bruslení a snowboardingu

Instruktor Mára

Ahojte, jmenuji se Marek a od mala jsem velkým sportovcem, kterého baví jakákoli sportovní aktivita. Ze všech sportů mě nejvíce uchvátila jízda na inline bruslích, při které si plně užívám rychlost s ladným pohybem. Mezi mé další koníčky patří jízda na lyžích, snowboardu, horské kolo, fotbal a venkovní cvičení s vlastní váhou. Momentálně studuji obor Rekreologie na Ostravské Univerzitě. Práce s dětmi pro mne dokáže být pokaždé něčím unikátní, ale to nejkrásnější je vidět onu dětskou radost a nadšení z každé maličkosti.

Danek

Intruktor lyžování a inline bruslení

Instruktor Danek

Daniel, 23 let, studuji Ostravskou Univerzitu, obor Tělesná výchova a sport. Když jsem se v mládí rozhodoval, co budu v životě dělat, sport pro mě byla jasná volba. Od útlého věku jsem členem turistického oddílu, ze kterého mám řadu skvělých zážitků a vzpomínek. Ve sportu mě nejvíce baví, to jak člověk dokáže posouvat své hranice a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. I proto mám rád práci s lidmi a snažím se jim předávat své nabyté zkušenosti a znalosti, a to jak ze života, tak ze studia.