Instruktoři

Mgr. et Mgr. Marek Švajný (učitel, trenér)

Instruktor inline bruslení, lyžování a zdravotník od roku 2015

Začátky jsou vždy těžké a nástrahy nevyzpytatelné, ale když se jim člověk postaví a svou práci dělá s přesvědčením a láskou, stojí to za to. Rád pracuji s lidmi, rád jim naslouchám a ze všeho nejraději vidím jejich pokrok.

Mgr. Petr Wantula (učitel)

Instruktor inline bruslení, lyžování a zdravotník od roku 2015

Mojí vášní je sport a mám rád práci s lidmi. Brusle jsem poprvé obul ve svých 8 letech a od té doby je nevyzul. Tato „práce“ mě vždy nabije energií a dobrým pocitem. Zároveň se hodně točíme okolo dětí a vidět dětskou radost a vděčnost je k nezaplacení.

Bc. Pavlína Netková (učitelka)

Instruktorka inline bruslení a lyžování od roku 2016

Výuka bruslení a lyžování mě velmi baví, protože lidem rozdávám radost, motivaci a chuť učit se něco nového. Není nic lepšího než vidět odcházet dítě či dospělého člověka, s radostí ze svých pokroků! Měli byste to s námi zkusit taky! Těším se na vás!

Bc. Marek Gabriš (rekreolog) od roku 2016

Instruktor inline bruslení, lyžování a snowboardingu

Od mala jsem velkým sportovcem. Ze všeho nejvíce mě uchvátila jízda na inline bruslích, při které si plně užívám rychlost s ladným pohybem. Práce s dětmi pro mě dokáže být pokaždé něčím unikátní, ale to nejkrásnější je vidět onu dětskou radost a nadšení z každé maličkosti.

Mgr. Veronika Enenkelová (učitelka)

Instruktor inline bruslení, lyžování a snowboardingu od roku 2017

Pohyb mi dává volnost a zdraví. Miluji děti, a tak jsem s výběrem povolání neměla problém, učitelství je mým životním snem. S radostí učím děti a pozoruji jejich posun. Ráda s nimi blbnu při florbale, kopané nebo na snowboardu či kolečkových bruslích.

Bc. Daniel Štývar (učitel)

Instruktor inline bruslení, lyžování a snowboardingu od roku 2017

Když jsem se v mládí rozhodoval, co budu v životě dělat, sport pro mě byla jasná volba. Od útlého věku jsem členem turistického oddílu, ze kterého mám řadu skvělých zážitků a vzpomínek. I proto mám rád práci s lidmi a snažím se jim předávat své nabyté zkušenosti a znalosti.

Tereza Škrobová (studentka VŠ)

Instruktorka inline bruslení a lyžování od roku 2018

Ke sportu včetně bruslení a lyžování mě rodiče vedli už od dětství a já jsem tomu propadla. Zároveň mě baví někoho učit novým věcem a sledovat jeho pokroky a nadšení. Instruktorství a výuka dětí mi dává mnoho praxe a zkušeností, které určitě jednou využiji jako učitelka tělocviku. Těším se na to!

Petra Skýpalová (studentka VŠ)

Instruktorka inline bruslení a tance, fitness trenérka od roku 2018

Již od malička jsem si našla lásku k pohybu. Baví mě práce s lidmi.a ráda předávám své zkušenosti dále, rozvíjím a motivuji děti k pohybu. Mám radost, když vidím šťastné dítě a mohu se chlubit jeho pokroky. Celý život se řídím mottem ,,Když chceš, dokážeš to!” Sportu zdar! Těším se na Tebe!

Bc. Veronika Vitekrová (studentka VŠ)

Instruktorka inline bruslení a lyžování od roku 2019

Sport je pro mě vášeň a práce s lidmi radost. Poznáváme se a zároveň se navzájem učíme. Pozorovat úsměvy na tvářích, které následují po sebemenším pokroku jsou k nezaplacení. Zastávám názor, že nejdůležitější je správná motivace, a tak se snažím nejen učit, ale především inspirovat.

Bára Bajtková (studentka VŠ)

Instruktorka inline bruslení a lyžování od roku 2019

Jsem velmi ráda za příležitost pracovat s dětmi již nyní jako instruktorka, což jde ruku v ruce s mým budoucím povoláním učitelky. Přestože je to občas náročná práce, dává smysl mému snažení, protože vidím, jak se děti pod mým vedením posunují a cítím, že mají radost z našeho společně stráveného času.

Lucie Krátká (studentka VŠ)

Instruktorka inline bruslení a lyžování od roku 2019

K bruslení jsem se dostala díky studiu učitelství na vysoké škole. Práce s dětmi mě velmi baví a jejich vděčnost a úsměv jsou neocenitelné. Vidět pokrok a snahu zlepšovat se mě dobíjí pozitivní energií. U nás v Buď Inline se učíme rozvíjet schopnosti a osobnost od dětí i my, nejen děti od nás.

Kryštof Hartmann (student SŠ)

Instruktor inline bruslení od roku 2020

Největší odměnou po dobře odvedené práci, je radost druhého z toho, že se něco naučil. Proto se snažím pomáhat, jak nejvíc to jde. Navíc si můžu vydělat tím, co mě baví – sportem.