Účastníci 28 / 30
Rezervace
Cena
Cena je 1300 Kč (pro členy klubu 1200 Kč).
OdDo
Doba trvání
V pondělí,
Popis

PROPOZICE

Na „lyžák“ se jezdí pravidelně, ale co takhle „bruslák“? Kurz inline bruslení probíhá distanční formou v rámci jednoho týdne. Vedle bruslení rozvíjíme komunikaci a spolupráci mezi dětmi, budujeme hodnoty fair play a opíráme se o metody problémového učení. Trénink koordinačních schopností je velkou devizou pro budoucí motorický rozvoj. Cílem kurzu je seznámit děti s fenoménem inline bruslení, položit základy bezpečné jízdy, zvládnutí základních ale i pokročilých prvků dle úrovně dítěte. Díky využití principů problémového učení, her a soutěží jsou děti vtaženy do děje a fixují si tak pohybové dovednosti podvědomě. Kurz je určen od začátečníků až po pokročilé bruslaře.

Kurz je určen pouze dětem z MŠ Předškolní!!!

Členové klubu mají na většinu událostí zvýhodněné ceny. Stát se členem klubu.

PROGRAM

Výuka inline bruslení probíhá dle metodické řady. Děti jsou rozděleny do skupin dle aktuálních dovedností. V průběhu kurzu mohou být přeřazeny do jiného družstva v závislosti na rychlosti motorického učení. Po cca hodině výuky následuje patnácti minutová přestávka (svačina, WC, pitný režim). Ve 2 fázi musejí děti mimo výuku bruslení spolupracovat a komunikovat při plnění netradičních úkolů, aktivit, her a soutěží. Díky využití principů zážitkové pedagogiky a problémového učení jsou děti vtaženy do děje a fixují si tak podvědomě pohybové dovednosti.

HARMONOGRAM

Sraz na smluveném místě

Organizační pokyny

Warm up (zahřátí)

1. fáze výuky inline bruslení

Pauza (svačina, WC)

2. fáze výuky inline bruslení

Ukončení výuky inline bruslení

CENA OBSAHUJE

10 hodin výuky inline bruslení

3 – 4x instruktor

Hry a soutěže

Zážitky

Spokojené dítě

PŮJČOVNÉ

Půjčovné běžná cena členská cena
Brusle 300 Kč zdarma
Chrániče 100 Kč zdarma
Přilba 50 Kč zdarma

 

 

 

 

 

Možnost výpůjčky bruslí, chráničů i přilby. Objednávat můžete při rezervaci. Platba v hotovosti v den zahájení kurzu.

 

Objednávky jsou závazné. Registrací souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami a Zásadami zpracování osobních údajů.

Místo konání
V lokalitě MŠ Předškolní