Obrázek AMATERSKE_INLINE_ZAVODY.png
AMATÉRSKÉ ZÁVODY

Chceš porovnat svoje umění s ostatními amatéry a zažít skvělou atmosféru závodů? Těšit se můžeš na čtyři disciplíny – sprint, slalom, pump track, sprint a vytrvalost. Závody se konají v inline parku SAREZA ve dvou etapách. Prezentace na místě 30 minut před oficiálním začátkem závodů. Akce není vhodná pro začátečníky. Podmínkou přihlášení do závodů je vlastní povinné vybavení (chrániče kolen, loktů a zápěstí, brusle a přilba).


PROPOZICE

PRAVIDLA


TERMÍNY A REGISTRACE


Amatérské závody - sprint/slalom  30. 5. 2021

  • Pro děti
  • Pro mírně pokročilé
Obrázek TOURNAMENT_MASTER_OF_BEACH.png
MASTER OF BEACH

Chceš se pobavit, zasportovat si a zažít skvělou atmosféru turnaje? Těšit se můžeš na  celodenní trojkový volejbal včetně doprovodného programu, dobrého jídla i pití a samozřejmě after party. Vyhlašujeme a oceňujeme první 3 místa. Vítěz bere mimo medaile, putovní pohár a věcné ceny také 50 l bečku piva. Registrace na webu. Do poznámky stačí uvést název družstva. Prezentace a akreditace družstev probíhá v den konání turnaje a začíná 60 minut před oficiálním zahájením.


PROPOZICE

PRAVIDLA


TERMÍNY A REGISTRACE


Volejbalový turnaj Master of Beach  11. 9. 2021

  • Pro dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 1200
Obrázek TOURNAMENT_INLINE_HOCKEY_CHALLENGE.png
INLINE HOCKEY CHALLENGE

Chceš se pobavit, zasportovat si a zažít skvělou atmosféru turnaje? Těšit se můžeš na  celodenní trojkový inline hokej včetně doprovodného programu, dobrého jídla i pití a samozřejmě after party. Vyhlašujeme a oceňujeme první 3 místa. Vítěz bere mimo medaile, putovní pohár a věcné ceny také 50 l bečku piva. Registrace na webu. Do poznámky stačí uvést název družstva. Prezentace a akreditace družstev probíhá v den konání turnaje a začíná 60 minut před oficiálním zahájením.


PROPOZICE

PRAVIDLA


TERMÍNY A REGISTRACE


Připravujeme...

  • Pro dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 1200
Obrázek BENEFICNI_JIZDA_KOLECKO_SPOJUJE.png
BENEFIČNÍ JÍZDA KOLEČKO SPOJUJE

Máš odvahu, silnou vůli a touhu pomoci potřebným? Máme pro Tebe výzvu jménem“ Kolečko spojuje“. Čekáme Tě poslední prázdninovou neděli na inline parku SAREZA! Za každé ujeté kolečko připíšeme peníze na dobrou věc. Startuje se v kategoriích DÍTĚ/MUŽ/ŽENA/TÝM. Mimo inline bruslaře jsou vítáni koloběžkáři, vozíčkáři, handbikeři či maminky s kočárky. A když náhodou žádné kolečko nevlastníš, tak prostě jen doraz a užij si s námi doprovodný...


PROPOZICE


TERMÍN A REGISTRACE


Benefiční jízda Kolečko spojuje 29. 8. 2021

 

  • Pro děti i dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 100
Obrázek TOURNAMENT_BOREC_OF_NOHEC.png
BOREC OF NOHEC

Chceš se pobavit, zasportovat si a zažít skvělou atmosféru turnaje? Těšit se můžeš na celodenní trojkový nohejbalový turnaj včetně doprovodného programu, dobrého jídla i pití. Turnaj se koná ve Staré Vsi nad Ondřejnicí, areál TJ Stará Ves (v nepřízní počasí, v krytých prostorách haly). Registraci provede kapitán družstva svým jménem za celý tým. Do poznámky postačí uvést název týmu. Prezentace a akreditace týmů začíná 60 před oficiálním začátkem turnaje.


PROPOZICE

PRAVIDLA


TERMÍN A REGISTRACE


Nohejbalový turnaj Borec of Nohec 12. 6. 2021

  • Pro dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 990