Účastníci 3 / 30
Rezervace
Minimální počet účastníků
Čeká se, až tu bude aspoň 15 účastníků.
Cena
Cena je 1700 Kč (pro členy klubu 1300 Kč).
OdDo
Doba trvání
V Středa,
Popis

PROPOZICE

Nemáte ještě plán na podzimní prázdniny pro vaše ratolesti? Nabízíme příměstský tábor pro děti 6 – 15 let, na kterém se bude intenzivně bruslit, bruslit, zdokonalovat se a zase bruslit. Výuka inline bruslení probíhá v Trojhalí Karolina. Na děti čeká spousta zábavy, nová kamarádství a hlavně spousta nových dovedností na bruslích plné koleček, slalomů, přeskoků, poskoků, her a srandy s našimi instruktory. Nebojte se výzvy a pojďte si to užít s námi. Obědy (zajistíme bezlepkové i jiné diety), svačiny i pitný režim zajištěn. Potřebné tiskoviny a bližší informace budou zaslány s předstihem e-mailem. O případných změnách Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu nebo SMS zprávy.

 

PROGRAM

Děti si rozdělíme do skupin dle úrovně dovedností na bruslích. Programovou náplň táboru a dodržování metodické řady zajišťují instruktoři inline bruslení, učitelé a studenti pedagogických oborů Ostravské univerzity. Brusle si děti mohou nechávat ve skladu. Každé ráno a odpoledne bude u hlavního vedoucího k dispozici denní rozkaz s místy srazu a potřebnými věcmi pro následující dny.

S sebou na každý den: tenisky, brusle, přilbu, chrániče (kolen, loktů, zápěstí), pláštěnku, mikinu, láhev na pití, kapesníčky, případně něco na zub pro velké jedlíky a batůžek.

 

HARMONOGRAM

07:30    Sraz u Trojhalí

08:00    Rozcvička, warm up, icebreakers

08:45    Dopolední výuka inline bruslení včetně svačiny

12:30    Oběd, siesta

13:30    Odpolední výuka inline bruslení včetně svačiny

15:30    Předání dětí dle denního rozkazu

16:00    Ukončení dne

 

CENA OBSAHUJE

Výuka inline bruslení, hry

Obědy, svačiny, pitný režim

3 – 4x instruktor

Spokojené dítě, nové dovednosti

 

PŮJČOVNÉ

Možnost výpůjčky bruslí, chráničů i přilby

Místo konání
V lokalitě Trojhalí Karolina