Obrázek SS_VIKENDOVA_SKOLA_SKI_A_SNB_DETI.png
VÍKENDOVÁ ŠKOLA SKI & SNB

Naučit dítě v dnešní době lyžovat či jezdit na prkně je finančně i časově náročné. Nabízíme vám výuku lyžování a  snowboardingu v podobě sedmitýdenního kurzu pod hlavičkou zkušených instruktorů včetně obědů, svačin a pitného režimu v měsících leden a únor. Jezdíme do Velkých Karlovic. Středisko SKI areál SYNOT Kyčerka bezproblémově uspokojí jak začínajícího, tak pokročilého borce za předpokladu stálosti zimních podmínek.

Snowboardistům jsou k dispozici pouze nedělní termíny!


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Víkendová škola lyžování - soboty (8. 1. - 19. 2. 2022)

Víkendová školy lyžování & snb - neděle (9. 1. - 20. 2. 2021)

  • Pro děti
  • Pro všechny úrovně
Cena od 4100
Obrázek SS_VIKENDOVA_SKOLA_SKI_A_SNB_DOSPELI.png
VÍKENDOVÁ ŠKOLA LYŽOVÁNÍ

Ať už je Vaše zkušenost s lyžováním dávnou minulostí školních let, nebo jste lyžařským nadšencem, zcela určitě jste zde správně. Máme pro vás ideální řešení v podobě pětitýdenního kurzu lyžování pod vedením zkušených instruktorů v měsících leden a únor. V případě, že máte děti, nabízíme komplexní řešení situace. Sbalte sebe a své ratolesti a vyrazte společně s námi do Velkých Karlovic.


PROPOZICE


REGISTRACE A TERMÍNY


Víkendová škola lyžování (9. 1. - 6. 2. 2022)

  • Pro dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 4000
Obrázek SS_INDIVINDY_SKI_A_SNB.png
INDIVINDY SKI & SNB

Preferujete individuální přístup? Ať už stojíte na lyžích či snowboardu poprvé, nebo se snažíte jen vypilovat techniku, pak jste tady správně. Individuální lekce jsou určeny primárně začátečníkům, ovšem i pokročilý borec má stále co zdokonalovat. Vyučujeme jedince od 5 let věku. Horní hranice není stanovena.


PROPOZICE


TERMÍNY A REZERVACE


E-mailem či na telefonním čísle 778 485 620.

  • Pro děti i dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 500
Obrázek SS_LOWCOST_SKI_A_SNB_DETI.png
LOW COST SKI & SNB

Jezdíte v zimě rádi na hory? Chtěli byste dětem dopřát kvalitní základy lyžování či snowboardingu a sobě tu pravou lyžovačku? Nechcete se vázat na kurz Víkendové školy SKI & SNB? Pokud máte partu známých a spoustu opičáků, nabízíme Vám ideální řešení. Co takhle si užívat bílé radovánky na svahu, zatímco se Vám děti zdokonalují pod dohledem zkušeného lyžníka?


PROPOZICE


TERMÍNY A REZERVACE


E-mailem či na telefonním čísle 778 485 620.

 

  • Pro děti
  • Pro všechny úrovně
Cena od 350
Obrázek SS_INDIVINDY_SKIAPLY.png
SKIALPINISMUS

Fenomén posledních let nejen v Česku ale především v alpských státech. Chcete získat základní přehled o tomto stylovém sportu, či posunout zase o kousek výše? Provést bezpečně po horských masivech? Napište nám a domluvíme si konkrétní termín. Chodíme Beskydy a Jeseníky ve skupinkách i individuálně.

PROPOZICE


TERMÍNY A REZERVACE


E-mailem či na telefonním čísle 778 485 620.

  • Pro děti i dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 1000