Obrázek 0b32d7fc.jpeg
VÍKENDOVÁ ŠKOLA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU

Naučit dítě v dnešní době lyžovat nebo jezdit na "prkně", či zdokonalit jeho dovednosti je finančně i časově náročné. Ale co v případě, když si čas najdete a peníze investujete, a přesto od svých ratolestí uslyšíte „lyže mě nebaví, nejde mi to, už nikam nejedu…”? Právě Paradise s BuďINline mají děti oslovit a lyžování pod vedením zkušených instruktorů se rázem stane zábavným, pro Vás finančně méně náročným a především skvělým koníčkem pro Vaše ratolesti. Naší snahou je vybudovat ve Vašem dítěti pozitivní vztah k lyžování, snowboardingu a vůbec ke sportu obecně.


PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFO ZDE

 

  • Pro děti
  • Pro všechny úrovně
Cena od 3500
Obrázek 23dce5fa.jpeg
LOW COST LYŽOVÁNÍ

Nesedí Vám termíny víkendové školy lyžování? Jezdíte se známými v zimě na hory a máte dětí jako smetí? Rádi byste sobě i dětem dopřáli to pravé ořechové. A co takhle si užívat bílé radovánky na svahu, zatímco se Vám děti zdokonalují pod dohledem zkušeného lyžníka? Objednejte si instruktora, on za Vámi dojede v rámci beskydských ski areálů a o zbytek se už starat nemusíte. V čem je to kouzlo? Ve větším počtu dětí se dostáváme hluboko pod cenu kdejaké lyžařské školy a to se přece vyplatí nebo ne?

POZOR!!! Z důvodu vytíženosti Víkendové školy lyžování a snb přijímáme objednávky na víkend až na březen 2019. Přes týden jedeme celou sezónu.


CENY naleznete v CENÍKU.

OBJEDNÁVEJTE na tel. čísle 778 485 620 (platí i pro individuální výuku)

 

  • Pro děti i dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 600
Obrázek 23dce5fa.jpeg
VÍKENDOVÁ ŠKOLA LYŽOVÁNÍ PRO RODIČE

Dětičkám už to sviští po svahu, ale vy se stále nemůžete odhodlat? Nabízíme Vám komplexní řešení situace. Děti se jezdí zdokonalovat na sobotní nebo nedělní Víkendovku a pro vás jsou zde kurzy pro rodiče. Po 5 výjezdech překvapíte nejen sebe, ale i děti. A pak společně hurá třeba do Alp. Individuální výuka je finančně i časově náročná. Ale co v případě, když je to pod hlavičkou Bruslíka a Paradise?


PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFO ZDE

  • Pro dospělé
  • Pro začátečníky
Cena od 3500
Obrázek Indivindy.png
INDIVINDY

Preferuješ individuální přístup? Ať už jsi na lyžích poprvé, nebo se snažíš jen vypilovat techniku, pak jsi tady správně. Než se začneme prohánět po svahu, je třeba si říci pár základních pravidel, něco málo k bezpečnosti. Napiš si o termín, nech nám na sebe číslo a mejlíka, ať si vše můžeme potvrdit. V období leden - únor přijímáme objednávky pouze v týdnu. Měsíce prosinec, březen můžete poptávat i víkendy. Individuální výuka probíhá na Vaňkově kopci.


Stačí vyplnit REZERVAČNÍ FORMULÁŘ (po klikutí na odkaz sjeď níže)

Popřípadě zavolej na 775 691 925

  • Pro děti i dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 350
Obrázek VŠL_vyprodáno.png
Obrázek 45856938_191106728484477_6168291134113054720_n.jpg
Obrázek VŠL_dospělí.png
Obrázek plakat a6 klub.jpg
Již nezobrazovat