Obrázek f996cabc.jpeg
BRUSLÍKOV

Pravidelná aktivita na kolečkách každé úterý a čtvrtek pro děti a mládež. Vždy se naučíme něco nového, zopakujeme to staré a pak už si budeme jen hrát. Sraz je alespoň 10 minut před začátkem. Od dubna do října (mimo celkých prázdnin) se proháníme v inline parku SAREZA naproti Ferony. Od listopadu do března máme útočiště v Trojhalí Karolina. V případě jakýchkoli změn (z důvodu počasí, akcí, svátků atd.)  Tě budeme informovat prostřednictvím sms zprávy. Aktivita Není vhodná pro začátečníky.


PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFO V KALENDÁŘI

 

  • Pro děti
  • Pro mírně pokročilé
Cena od 100
Obrázek 13628325.jpeg
VÍKENDOVKA

Víkendovky jsou určeny pro začínající i zkušené, pro děti i dospělé. Nemáš brusle, chrániče nebo helmu? Nevadí, u nás si můžeš zapůjčit veškeré vybavení. Stačí v rezervačním formuláři úvést, co bys potřeboval a jakou velikost. Od dubna do října (mimo celkých prázdnin) se proháníme v inline parku SAREZA naproti Ferony. Od listopadu do března máme útočiště v Trojhalí Karolina. Každou neděli tě čeká hoďka a půl zábavy na kolečkách pod vedením zkušených a přátelských instruktorů za hubičku. V případě jakýchkoli změn Tě budeme informovat prostřednictvím sms zprávy. Aktivita Není vhodná pro začátečníky.


PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFO V KALENDÁŘI

  • Pro děti i dospělé
  • Pro mírně pokročilé
Cena od 200
Obrázek 8c8e7cee.jpeg
INDIVINDY

Preferuješ individuální přístup? Ať už jsi na bruslích poprvé, nebo se snažíš jen vypilovat techniku, pak jsi tady správně. Než se začneme prohánět po okruhu, je třeba si říci pár základních pravidel, něco málo k bezpečnosti. Napiš si o termín, nech nám na sebe číslo a mejlíka, ať si vše můžeme potvrdit a roztočíme kolečka.


Stačí vyplnit REZERVAČNÍ FORMULÁŘ (po klikutí na odkaz sjeď níže)

Popřípadě zavolej na 775 691 925

  • Pro děti i dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 200
Obrázek f60a8f0b.jpeg
PRÁZDNINOVÉ KURZY PRO VŠECHNY

Ve spolupráci se Spolkem pro volný čas v Ostravě pro vás přinášíme prázdninové dotované kurzy inline bruslení v průběhu velkých prázdnin. Cílem kurzu je seznámení se se základními pravidly a bezpečností jízdy na kolečkových bruslích. Z praktických dovedností se konkrétně jedná o základy jízdy po rovině, základní techniku brzdění a zatáčení. V případě nepříznivého počasí (déšť, mokro, či přílíš vysoké teploty) se kurz buďto uskuteční v Trojhalí Karolina, či bude přesunut na jiný termín. O jakýchkoli změnách Tě budeme informovat prostřednictvím e-mailu či sms.


PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFO ZDE

  • Pro děti i dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 100
Obrázek VŠL_vyprodáno.png
Obrázek 45856938_191106728484477_6168291134113054720_n.jpg
Obrázek VŠL_dospělí.png
Obrázek plakat a6 klub.jpg
Již nezobrazovat