Obrázek INL_BRUSLIKOV_DETI.png
BRUSLÍKOV

Milují Vaše děti inline bruslení a chcete, aby se dále rozvíjely? Pravidelná pohybová aktivita pro členy klubu ale i pro nadšence z řad veřejnosti je určena středně pokročilým a pokročilým bruslařům od 5 do 16 let. Přijďte to s námi nezávazně vyzkoušet! Rádi vás uvidíme na tréninku. Neprofilujeme děti od útlého věku, naopak dáváme jim možnost rozvíjet se všemi směry, aby si následně samy zvolily, co je baví. Více o členství zde.


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Rezervační kalendář

 • Pro děti
 • Pro pokročilé
Cena od 150
Obrázek INL_INLINE_VIKENDOVKA_DETI.png
INLINE VÍKENDOVKA

Nemáte program na víkend? Dopřejte svým dětem smysluplné a aktivní trávení volného času. Hodina a půl zábavy na kolečkách pod vedením zkušených a přátelských instruktorů doslova za hubičku pro mírně, středně pokročilé i pokročilé bruslaře. Lekce probíhají v měsících březen – červen
a září – listopad. Bruslíme co 14 dní primárně v inline parku SAREZA. V případě nepříznivého počasí pak máme útočiště v Trojhalí Karolina. Sraz je alespoň 10 minut před začátkem výuky.


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Rezervační kalendář

 

 • Pro děti
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 200
Obrázek INL_INLINE_VIKENDOVKA_DOSPELI.png
INLINE VÍKENDOVKA

Nemáte program, na víkend? Dopřejte sobě smysluplné a aktivní trávení volného času. Hodina a půl zábavy na kolečkách pod vedením zkušených a přátelských instruktorů doslova za hubičku pro mírně, středně pokročilé i pokročilé bruslaře. Lekce probíhají v měsících březen – červen a září – listopad. Bruslíme co 14 dní primárně v inline parku SAREZA. V případě nepříznivého počasí pak máme útočiště v Trojhalí Karolina. Sraz je alespoň 10 minut před začátkem výuky.


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Připravujeme...

 

 • Pro dospělé
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 250
Obrázek INL_INDIVINDY_INLINE.png
INDIVINDY INLINE

Preferujete individuální přístup? Ať už stojíte na bruslích poprvé, nebo se snažíte vypilovat techniku, pak jste tady správně. Individuální lekce jsou určeny primárně začátečníkům, ovšem i pokročilý borec má stále co zdokonalovat. Vyučujeme jedince od 5 let věku. Horní hranice není stanovena. Individuální výuka probíhá v měsících duben – červen a září – říjen na inline parku SAREZA. Sraz je alespoň 10 minut před začátkem výuky.


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Rezervační kalendář

 • Pro děti i dospělé
 • Pro všechny úrovně
Cena od 300
Obrázek INL_BEZPECNE_S_BRUSLIKEM_DETI.png
BEZPEČNĚ S BRUSLÍKEM

Hledáte ideální pohybovou aktivitu pro vaše děti? Mají už zkušenost s inline bruslením? Nabízíme šestitýdenní kurz inline bruslení vhodný pro mírně pokročilé bruslaře od 5 do 16 let. Jedná se o 6 navazujících lekcí. Kurz vypisujeme 2x ročně v období duben – květen a říjen – listopad. Bruslíme primárně v inline parku SAREZA. V případě nepříznivého počasí pak máme útočiště v Trojhalí Karolina. Sraz je alespoň 10 minut před začátkem výuky.


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Připravujeme...

 • Pro děti
 • Pro mírně pokročilé
Cena od 1300
Obrázek INL_LETO_NA_KOLECKACH.png
LÉTO NA KOLEČKÁCH

Každoročně organizujeme výuku inline bruslení v průběhu letních prázdnin pro všechny úrovně bruslařů k získání základních či nových dovedností, zvýšení bezpečnosti a osvětě inline bruslení. Lekce vypisujeme v měsících červenec a srpen. Bruslíme v inline parku SAREZA. Sraz je alespoň 10 minut před začátkem výuky.


PROPOZICE


TERMÍNY A REGISTRACE


Připravujeme....

 • Pro děti
 • Pro všechny úrovně