Obrázek f996cabc.jpeg
BRUSLÍKOV

Pravidelná aktivita na kolečkách pro děti a mládež. Vždy se naučíme něco nového, zopakujeme to staré a pak už si budeme jen hrát. Sraz je alespoň 10 minut před začátkem. Přes léto jezdíme jak v inline parku SAREZA, tak v Trojhalí Karolina, zimu pak přečkáváme pouze v Trojhalí. Termíny sleduj v KALENDÁŘIV případě jakýchkoli změn Tě budeme informovat prostřednictvím sms zprávy.

 

  • Pro děti
  • Pro pokročilé
Cena od 70
Obrázek a6ec04e9.jpeg
VÍKENDOVKA

Víkendovky jsou určeny pro začínající i zkušené, pro děti i dospělé. Nemáš brusle, chrániče nebo helmu? Nevadí, u nás si můžeš zapůjčit veškeré vybavení na tel. čsle 778 485 620. Přes léto jezdíme každou sobotu v inline parku SAREZA a každou neděli v Trojhalí Karolina, zimu přečkáváme pouze v Trojhalí. Dvě hodiny zábavy na kolečkách pod vedením zkušených a přátelských instruktorů za hubičku. V případě jakýchkoli změn Tě budeme informovat prostřednictvím sms zprávy.

 

 

  • Pro děti i dospělé
  • Pro začátečníky
Cena od 160
Obrázek inline-brusle.jpg
ZAČNI S BRUSLÍKEM

Ještě si nejsi zcela jistý na kolečkách? S Bruslíkem získáš jistotu, naučíme Tě postoje, jízdu vpřed a bezpečné zastavení. A co až to budeš umět? Pak už můžeš ladně proklouznout do Bruslíkova :) Sraz je alespoň 10 minut před začátkem. Nemáš brusle, chrániče nebo helmu? Nevadí, u nás si můžeš zapůjčit veškeré vybavení na tel. čsle 778 485 620.Přes léto jezdíme jak v inline parku SAREZA, tak v Trojhalí Karolina, zimu pak přečkáváme pouze v Trojhalí. Termíny sleduj v KALENDÁŘI. V případě jakýchkoli změn Tě budeme informovat prostřednictvím sms zprávy.

  • Pro děti
  • Pro úplné začátečníky
Cena od 70
Obrázek 8c8e7cee.jpeg
INDIVINDY

Preferuješ individuální přístup? Ať už jsi na bruslích poprvé, nebo se snažíš jen vypilovat techniku, pak jsi tady správně. Než se začneme prohánět po okruhu, je třeba si říci pár základních pravidel, něco málo k bezpečnosti. Stačí vyplnit rezervační formulář. Napiš si o termín, nech nám na sebe číslo a mejlíka, ať si vše můžeme potvrdit a roztočíme kolečka. Popřípadě zavolej na 778 485 620. U dětí bereme indivindy do počtu 4 osob a taky můžeš vyzkoušet novinku Rodinné bruslení (viz CENÍK)

  • Pro děti i dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 150
Obrázek f60a8f0b.jpeg
PRÁZDNINOVÉ KURZY PRO VŠECHNY

Ve spolupráci se Spolkem pro volný čas v Ostravě pro vás přinášíme prázdninové dotované kurzy inline bruslení v průběhu velkých prázdnin. Cílem kurzu je seznámení se se základními pravidly a bezpečností jízdy na kolečkových bruslích. Z praktických dovedností se konkrétně jedná o základy jízdy po rovině, základní techniku brzdění a zatáčení. V případě nepříznivého počasí (déšť, mokro, či přílíš vysoké teploty) se kurz buďto uskuteční v Trojhalí Karolina, či bude přesunut na jiný termín. O jakýchkoli změnách Tě budeme informovat prostřednictvím e-mailu či sms

  • Pro děti i dospělé
  • Pro všechny úrovně
Cena od 50
Obrázek BANNER.png
Obrázek Letáček.png
Obrázek harmonogram.png
Již nezobrazovat