Partneři

Tempish

V roce 2016 jsme navázali spolupráci s firmou Tempish, která je na trhu v oblasti inline bruslí a vybavení již přes 20 let. Dlouholeté zkušenosti se staly námětem pro inovace a dnes se již brusle značky Tempish prezentují vysokou kvalitou a komfortem pro uživatele. Jak známo, instruktoři jsou na kolečkách dennodenně, a proto Tempish dodává brusle a doplňky pro celý náš instruktorský tým.

Česká pojišťovna

Sportem ku zdraví s jistotou v zádech. Druhým partnerem se stala v roce 2015 Česká pojišťovna. Mimo individuálních lekcí a kroužků, jsou veškeré naše aktivity zajištěny právě Českou pojišťovnou, konkrétně pobočkou Avion Shopping Park Ostrava, která poskytuje jistotu jak nám, tak našim klientům v oblasti in-line bruslení. Děti jsou v rámci aktivit pojištěny hromadným úrazovým pojištěním a odměňovány drobnými prezenty.

Paradise school

Píše se rok 2016 a dvě volnočasové organizace zajišťující aktivní smysluplné trávení volného času dětí se rozhodly pro výjimečný projekt. Víkendová škola lyžování a snowboardingu je na světě a Bruslík jezdí s Paradise. Ať je léto nebo zima s námi bude vždycky prima.

Ostravská univerzita

Většina našich instruktorů je buďto studenty, či absolventy pedagogicko tělovýchovných oborů Ostravské univerzity. Zakládáme si na profesionálním přístupu a znalostech všech našich zaměstnanců a zároveň jim poskytujeme možnost uplatnění se v oboru. Spolupráce začíná již v průběhu studia, kdy si u nás studenti mnohdy poprvé ověří své teoretické poznatky přímo v praxi.

Obrázek VŠL_dospělí.png
Obrázek Zima_2019.png
Obrázek plakat a6 klub.jpg
Již nezobrazovat