Partneři

Tempish

V roce 2016 jsme navázali spolupráci s firmou Tempish, která je na trhu v oblasti inline bruslí a vybavení již přes 20 let. Dlouholeté zkušenosti se staly námětem pro inovace a dnes se již brusle značky Tempish prezentují vysokou kvalitou a komfortem pro uživatele. Jak známo, instruktoři jsou na kolečkách dennodenně, a proto Tempish dodává brusle a doplňky pro celý náš instruktorský tým.

Značka TEMPISH je v současnosti registrována a chráněna v 36 zemích na světě a pod touto značkou jsou sportovní potřeby expedovány do více jak 45 zemí světa.

Hlavním cílem firmy je dodávat na trh sportovní potřeby pro masové sportovní využití. Výrobky pod značkou TEMPISH jsou určeny pro rekreační, amatérský, výkonnostní a v některých případech i pro vrcholový sport. Především v posledních letech se naše pozornost stále více zaměřuje na vyšší kvalitu a komfortnější využití výrobků při sportovní zátěži.

www.tempish.com

Paradise school

Paradise je dynamicky se rozvíjející společnost, která nabízí služby v oblasti sportu a volnočasových aktivit, pořádaných především v regionu Moravskoslezského kraje. Společnost Paradise je zaměřená nejen na práci s dětmi. Na své si přijdou i dospěláci a firmy, kterým nabízí cyklistické a turistické výlety. Organizují sportovní akce takřka všeho druhu.

Píše se rok 2016 a dvě volnočasové organizace zajišťující aktivní smysluplné trávení volného času dětí se rozhodly pro výjimečný projekt. Víkendová škola lyžování a snowboardingu je na světě a Bruslík jezdí s Paradise. Na Víkendovou školu navazuje další projekt a tím jsou pobytové tábory o velkých prázdninách. Na zimu 2018/2019 jsme připravili koncept Víkendové školy lyžování také pro rodiče a na jarní prázdniny se chystáme na rodinnou lyžovačku do Alp. Ať je léto nebo zima s námi bude vždycky prima.

www.paradiseschool.cz

Ostravská univerzita

Konkrétně Katedra studií lidského pohybu zajišťuje výuky všech předmětů vědního oboru Kinantropologie ve studijních programech OU. Hlavním studijním programem garantovaným katedrou je Tělesná výchova a sport, který má v současnosti dva prezenční bakalářské obory (Tělesná výchova se zaměřením na vzdělávání a Rekreologie).

Jelikož i my děláme rádi věci pořádně, většina našich instruktorů je buďto studenty, či absolventy pedagogicko tělovýchovných oborů Ostravské univerzity. Není to však podmínkou. Především si zakládáme na profesionálním, avšak přátelském přístupu, pozitivním vztahu k dětem a odborných znalostech všech našich instruktorů. Studentům zároveň poskytujeme možnost plnění průběžných i souvislých praxí a do budoucna nabízíme uplatnění se v oboru. Spolupráce tedy začíná již v průběhu jejich studia, kdy si u nás mnohdy poprvé ověří své teoretické poznatky přímo v praxi. Neustále hledáme nové členy a nadšence do našeho Buď INline týmu. Chceš se stát jedním z nás? Stačí se ozvat! 😊

www.osu.cz

Jaeger sport

V návaznosti na Víkendovou školu lyžování a snowboardingu se nám v roce 2017 podařilo navázat spolupráci s organizací Jaeger sport. Jedná se o prodejnu použitého a testovacího lyžařského a snowboardového vybavení, servis a půjčovna v Ostravě – Jih na ulici Gurťjevova 8, 700 30 Ostrava - Zábřeh. V nabídce najdete velký výběr lyžařského vybavení renomovaných značek jako: ATOMIC, ROSSIGNOL, VÖLKL, FISCHER, LANGE, NORDICA, SALOMON. S odkazem na Bruslíka a Víkendovou školu lyžování a snowboardingu dostanete bezkonkurenční cenu 990 Kč za kompletní lyžařskou či snowboardovou sadu po dobu trvání aktivity (tzn. Leden až únor). Vybavení tak můžete užívat i pro vlastní účely. V případě celosezónní výpůjčky je cena pro účastníky Víkendové školy 1400 Kč.

jaegersport.cz

Loděnice pod hradem

Loděnice pod hradem je víceúčelové zařízení se zázemím pro sportovní, rekreační, volnočasové, vzdělávací, kulturní a společenské činnosti klubů, zájmových supin, zainteresované veřejnosti a veřejné slavnosti a festivaly města. Postavena byla v rámci integrovaného plánu rozvoje města a projektu „Sportovní a zábavní cíl na soutoku Ostravice a Lučiny“ za finanční podpory ROP „Moravskoslezsko“.

A protože Bruslík není jen o bruslích, tak se rozhodl po domluvě se správcem objektu, že toto nádherné místo bude využívat pro své letní aktivity, respektive příměstské tábory. Loděnice nám zabezpečuje mokrou variantu pro případ nepřízně počasí, máme zde i půjčovnu našich bruslí, kterou můžete vyzkoušet v otevírací době za symbolický poplatek. Příměstské tábory Bruslík a Loděnice se staly trhákem a rok od roku je o ně větší zájem, za což Vám děkujeme. Vaše spokojenost je pro nás určitou formou odměny.

www.lodenicepodhradem.cz

Kolečko spojuje

Myšlenka projektu vznikla při návštěvě organizace Čmeláček pečující o osoby s mentálním postižením a poruchou autistického spektra na podzim roku 2017. Činovníci Čmeláčku se mezi řečí zmínili o svém snu. Při konzultaci u nás v klubu jsme se rozhodli Čmeláčkům pomoci. Spojili jsme příjemné s užitečným a vymysleli projekt s tematickým názvem Kolečko spojuje. Sportovně kulturní akce, která má díky solidarity obyvatel a ochotě pomáhat druhým velký potenciál i do budoucna. Obrovské poděkování náleží jak hlavním partnerům městu Ostrava, ÚMOb Ostrava – Jih, jmenovitě panu starostovi Martinu Bednáři, který převzal záštitu nad akcí, a především generálnímu partnerovi celé akce - společnosti Innogy.

Věříme, že 1. ročník benefiční akce Kolečko spojuje nebyl posledním. Splnili jsme náš předpoklad, co se týče počtu účastníků, ačkoli nás počasí malinko postrašilo. Výsledkem je splněný sen a pomoc potřebným. Odměnou je hřejivý pocit u srdce a do příštího ročníku věřím, že bude minimálně dvojnásob účastníků a vychytáme i drobné mouchy. Z akce by se mělo stát každoroční setkání příznivců nejen inline bruslení, ale celých rodin, aktivních mladých lidí, jež rádi pomáhají, baví se, rádi tráví čas pospolu, poznávají nové přátele a chtějí překonat sami sebe. Není závod jako závod, nejtěžší soupeř neběhá nikde venku, je uvnitř nás, jsme to my.

Více o akci na www.koleckospojuje.cz.

Ostrava

Velký dík za podporu klubové činnosti 1. Bruslařského klubu Buď INline Ostrava, z. s. patří statutárnímu městu Ostrava. Díky pravidelné finanční podpoře se může 1. bruslařský klub v Ostravě rozvíjet mnohem rychleji. Členská základna se nám rozrůstá s každým novým měsícem. Děti se opakovaně vracejí s úsměvem na tváři a pilují své dovednosti na bruslích. Nutno podotknout, že se zatím neúčastníme žádných oficiálních soutěží či závodů. Takže klobouk dolů před dětmi samotnými v jejich píli a vytrvalosti. Troufám si říct, že zde ta motivace přichází opravdu zevnitř, což je pro celý instruktorský tým velkou poklonou a pro naše svěřence velkou devizou. 😊

www.ostrava.cz