FAQ – časté dotazy

Od kolika let je bruslení vhodné?

Běžně přijímáme děti od 4 let věku, záleží ovšem na motorickém vývoji každého jedince. Pro jednoho je to brzy, jiného po konzultaci s instruktory přijmeme už v necelých 4 letech před dovršením této hranice. Přijďte a po první lekci budeme moudřejší. Základ je k tomu dítě netlačit.

Půjčovna by nebyla?

Nemáte brusle, nebo nevíte zda Vás či vaše dítko bruslení natolik učaruje a tak nechcete investovat zbytečně? Proto jsme tu my. Máme totiž vlastní půjčovnu. Půjčujeme brusle od velikosti 29-45, chrániče i přilby od velikosti XS-L. Otevírací doba je však variabilní, lepší je se domluvit telefonicky na čísle 778 485 620. Více info o cenách naleznete v ceníku půjčovného.

Jak objednávat?

K zápisu na aktivity slouží náš kalendář. Buďto využijete možnost jednorázové registrace, případně si vytvoříte účet (doporučujeme). V takovém případě můžete přidávat účastníky a registrovat jich pak více najednou, což umožňuje rychlejší a přehlednější správu a to vše pod jedním registrovaným uživatelem v rozhraní jedné e-mailové adresy.

*V případě Indivindy volejte na 778 485 620.

Kalendář

Kalendář obsahuje veškeré nabízené aktivity, vyjma Indivindy, jež jsou v něm členěny chronologicky od nejaktuálnějších. Pro snadnější orientaci můžete využít filtru dle kategorií aktivit jako jsou např. Inline, Lyže a snb, tábory atd.

Jak platit?

Pravidelné aktivity do 500 Kč jako jsou Indivindy, Bruslíkov, Víkendovka, atd. jsou vesměs hrazeny v hotovosti přímo v místě konání*. Kurzy, kroužky, tábory se hradí převodem prostřednictvím elektronického bankovnictví na základě zálohové faktury, kterou obdržíte e-mailem spolu s platebními údaji po naplnění minimálního počtu účastníků.

*Neplatí pro členy klubu - pravidelné aktivity jsou hrazeny kreditem za zvýhodněné ceny.

A co takhle slevy?

Slevy můžete čerpat v podobě permanentek u individuálních lekcí, nebo se stát členy našeho klubu, což Vám přináší mnohem více výhod. Pro děti jsou to pravidelné i nepravidelné aktivity za zvýhodněné ceny. Pro rodinné příslušníky slevy na většinu aktivit a zapůjčení bruslařského vybavení zdarma.

Jak se stát členem?

Co je kurz a co kroužek?

Kroužky probíhají vždy ve spolupráci s danou škol(k)ou a to v pravidelných opakujících se intervalech v blízkosti škol(k)y v odpoledních hodinách. Přihlásit se na ně můžete opět v našem kalendáři. Kurzy jsou pak převážně jednorázové aktivity, jež se konají nepravidelně. Mezi kurzy řadíme jak školní týdenní kurzy v inline parku SAREZA, jež probíhají na konci školního roku distanční formou v dopoledních hodinách obdobně jako lyžařské výcviky, tak třeba Prázdninové kurzy pro všechny.