Účastníci 5 / 15
Rezervace
Cena
Cena je 200 Kč za jednu lekci. Úplně zdarma pro členy bruslařského klubu!
OdDo
Doba trvání
V Neděle,
Vždy v neděle · Od · Do 18. prosinec 2018
Popis

Víkendovky jsou určeny pro začínající i zkušené, pro děti i dospělé, hlavně ale vesele! Přijďte si s námi zabruslit i o víkendu a vyzkoušejte, co jste se, ať už s námi nebo sami, naučili na kolečkách. Rozdělíme se na dvě skupiny  začátečníky pokročilé a jde se na věc. Nemáte brusle, chrániče nebo helmu? Nevadí, u nás si můžete zapůjčit veškeré vybavení. Hoďka a půl na kolečkách pod vedením zkušených a přátelských instruktorů doslova za hubičku. 

Nemáš brusle nebo chrániče? Nevadí, napiš do poznámky v přihlášce, jaké vybavení a velikost chceš zapůjčit. Cena půjčovného (brusle a chrániče) je 50 Kč/lekci. Platí se v hotovosti v místě konání.

Ihned po rezervaci obdržíte rezervační e-mail. Při naplnění minimálního počtu účastníků obdržíte e-mail s potvrzením o konání akce. Objednávky je možné provádět nejpozději dva dny před konáním aktivity (tzn. pokud se hlásíte na neděli, musíte se registrovat nejpozději v pátek 23:59, později Vás systém nepustí).

Objednávky jsou závazné. Provedenou rezervaci je možno telefonicky zrušit nejpozději do půlnoci předchozího dne, kdy má aktivita proběhnout. V případě, že rezervace nebude do tohoto termínu odvolána, je brána jako potvrzená a zákazník je povinen ji při další navštěvě hradit v plné výši dle platného ceníku.

Registrací souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami 

Místo konání
V lokalitě Trojhalí Karolina
Obrázek VŠL_vyprodáno.png
Obrázek 45856938_191106728484477_6168291134113054720_n.jpg
Obrázek VŠL_dospělí.png
Obrázek plakat a6 klub.jpg
Již nezobrazovat