Rezervace na tento termín byly již uzavřeny.

Účastníci 0 / 15
Rezervace
Minimální počet účastníků
Čeká se, až tu bude aspoň 3 účastníků.
Cena
Cena je 300 Kč. Úplně zdarma pro členy bruslařského klubu!
OdDo
Doba trvání
V Neděle,
Popis

PROPOZICE

Chcete se naučit jezdit na quad bruslích zábavnou formou cvičení a her? Lekce jsou vhodné pro děti i dospělé. Hodina a půl zábavy na kolečkách pod vedením zkušených a přátelských instruktorů doslova za hubičku pro mírně, středně pokročilé i pokročilé bruslaře. Lekce probíhají v měsících březen – červen a září – listopad. Bruslíme co 14 dní primárně v inline parku SAREZA. V případě nepříznivého počasí pak máme útočiště v Trojhalí Karolina. Sraz je alespoň 10 minut před začátkem výuky. O případných změnách Vás budeme informovat prostřednictvím e-mailu nebo SMS zprávy.

Členové klubu mají na veškeré inline aktivity označené jako trénink bezplatný vstup. Více o členství v sekci Inline klub.

PROGRAM

Výuka je uzpůsobena dle aktuálních dovedností a věku účastníků, tak aby to bylo přínosné a zábavné opravdu pro každého. Na začátku vždy zopakujeme to staré, naučíme se něco nového, ale hlavně si budeme hrát, soutěžit a bavit se. Náplň lekce je plně v režii instruktora, který postupuje dle metodické řady.

HARMONOGRAM

Sraz

Přezutí a organizace

Warm up (zahřátí)

Výuka quad bruslení

Ukončení výuky

Dotazy a diskuse

CENA OBSAHUJE

1x lekce quad bruslení

1x instruktor

Hry a soutěže

PŮJČOVNÉ

Možnost výpůjčky bruslí, chráničů i přilby.

 

Objednávky jsou závazné. Registrací souhlasíte s Všeobecnými obchodními podmínkami a Zásadami zpracování osobních údajů.

Místo konání
V lokalitě Inline park SAREZA
Obrázek SKI_A_SNB_VSLS_DETI.png
Obrázek SS_VIKENDOVA_SKOLA_SKI_A_SNB_DOSPELI.png
Obrázek SKI_A_SNB_BRUSLIK_NA_HORACH.png
Již nezobrazovat